YILBAŞI ORGANİZASYONU

YILBAŞI ORGANİZASYONU

Yılbaşı bir takvim yılının bitişi yani yeni bir yıla başlamak anlamına gelir. Yeni bir yılda insanlara güzellik getirmesi temenni edilerek, yıla nasıl başlarsam öyle gider mantığıyla bir araya toplanarak birlikte vakit geçirme ve eğlenceli bir ortam oluşturmak amaçlanır. Eskiden kolu, komşu, akraba, eş, dost bir araya gelerek tombala oynar sohbetler ederdi, günümüzde ise yılbaşı eğlenceleri konsept ve organizasyon isteyen bir hal aldı. Metanagency olarak istemiş olduğunuz konsept dahilinde yılbaşı eğlencelerinize renk katmaya ve yapacağınız etkinliğe yardımcı olmak isteriz. Diğer organizasyon firmalarının aksine yılbaşı organizasyonunun senede bir kere olduğunun ve bu ekinliğinde sorunsuz sıkıntısız mükemmel bir şekilde olması gerektiğinin bilincindeyiz. Kurumsal ve ya bireysel yapacağınız yılbaşı organizasyonlarınıza ve yılbaşı süslemelerinize katkı sağlayıp sizlere organizasyon hizmeti sunmak isteriz. Gerek kafe, restoran, balo salonları, eğlence merkezleri ve ya ofis katlarınızda düzenleyeceğiniz etkinlikler için hizmetinizdeyiz.

Yılbaşı süslemesi;

Gerek kurumsal firmalara gerek Avm lere gerekse bireysel yılbaşı partileriniz için yılbaşı konseptine uygun süslemeler yapılır. Yılbaşı konseptli süslemeler, yılbaşı ağacı süslemeleri, balon süsleme, bayrak süsleme, tül süsleme, kumaş süsleme, vb. süsleme hizmetleri.

Yılbaşı ağacı temini;

İster kiralık ister satın alabileceğiniz yıl başı ağaçları temin edilir.

Yılbaşı ağacı süsleme;

Yılbaşı ağaçlarını süslemede kullanılan değişik figür ve desendeki süslemelerle yılbaşı ağacını süsleyelim led ışık sistemleri ile aydınlatmasını ve kar spreyi ile de kış ambiyansı sağlayalım.

Işıklı süslemeler;

Avm ve firmalara değişik figürlerde ledli, ışıklı süslemeler ve yılbaşı ağaçları için renk cümbüşlü rengarenk ışık sistemleri.

Noel baba temini;

Noel baba kostümlü bay ve bayan personel temini ile hediyelerinizi dağıttırabilir ve ya firma tanıtım broşürlerinizi Noel baba kostümlü personellerimize dağıttırabilirsiniz.

Palyaço temini;

Yılbaşı eğlenceleriniz için palyaço maskot ve kostümlü karakterler servisimiz mevcuttur.

Ses sistemi kiralama;

Etkinlikleriniz için ses sistemi kurulumu ve ses sistemi kiralama hizmeti.

Dj hizmeti;

En hit müzik arşivi ile ve ekipmanı ile dj hizmeti

Müzisyen temini;

Canlı müzik performansı sunacak müzisyenler

Işık ve Sahne Sistemleri Kiralama; 

Işık sistemleri, ses sistemi ve görüntü sistemleri kiralama.

Yılbaşı partisi düzenleyecek ve yılbaşı organizasyonu yaptıracaksanız muhakkak organizasyon firması ile istediğiniz ekip ve ekipmanı net bir şekilde konuşun hiçbir eksiklik kalmasın son dakika oluşabilecek eksikliğin telafisi olmayabilir. Yılda bir kere olduğundan ve herkes bir anda hemen, hemen aynı hizmetleri istediğinden organizasyon firmalarında belli bir ekip ve ekipman olacağından siz siz olun erken rezervasyon yaptırın. Erken yaptırdığınız rezervasyon hem size fiyat avantajı sağlar hem de işinizi garanti altına almış olursunuz. Yılbaşı organizasyon firması ararken kaliteli ürün kullanan ve işini düzgün yapabilecek referansları olan firmalara işinizi teslim edin piyasada yılbaşı süslemesi ve yılbaşı ağacı gibi ürünlerin kalitesiz ve merdiven altı üretilenleri mevcut olduğundan etkinliğinizde sıkıntı yaşamayın. Metanagency olarak birçok bireysel ve kurumsal yılbaşı organizasyonu yaptık sizlere de hizmet etmek isteriz. Yılbaşı organizasyonu fiyatları öğrenmek için irtibata geçebilirsiniz.