MEZUNİYET ORGANİZASYONLARI

MEZUNİYET ORGANİZASYONLARI

Mezuniyet, uzun ve zorlu bir süreç olan eğitim hayatının mutlu bir an ile sonlanmasıdır.

Mezuniyet törenleri organizasyonları bir diğer adı ile ‘kep töreni organizasyonu’ ömür boyu hatıralarımızda yer edecek müstesna günlerdendir. Bu güzel gününüzün kusursuz, sorunsuz olması ve daha görkemli bir hale getirilmesi için, mezuniyet töreni için sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.Bu hizmetlerimiz anlaşmalı olduğumuz oteller de yada sizlerin seçtiği ortamlar da gerçekleştirilir. Metanagency olarak mezuniyet töreni organizasyonu kapsamındaki hizmetlerimizden bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

Masa sandalya kiralama
Kokteyl organizasyonu
Süsleme hizmetleri
Gösteri organizasyonları
Sahne kurulumu
Ses sistemi kurulumu ve DJ Hizmeti
Konfeti gösterisi
Volkan gösterisi

Mezuniyet töreni organizasyonları öğrencilerin heyecanı ve coşkusunun had safhada olacağı bir etkinliktir. Mezuniyet organizasyonunun kusursuz ve unutulmaz olması için, organizasyonun akışı ve planlamaları titizlikle yapılmalıdır. Mezuniyet törenlerinin final anı kep atma anıdır ve bu esnada olmasını şiddetle tavsiye ettiğimiz uygulama ise konfeti yağmurudur. Konfeti makinası ile atılan konfetilerin eşliğinde keplerin havaya uçuşması hoş enstantaneler oluşturacaktır. Yapılacak konuşmaların, mezuniyet belgelerinin takdiminin, kep atma töreninin ve yemeğin ardından müzik eğlence programına geçilmelidir.

Okullunuzda düzenleyeceğiniz yemekli-yemeksiz mezuniyet organizasyonları için gerekli olan ekip-ekipman, süsleme ve personel temini hizmetlerini firmamızdan temin edebilirsiniz..

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.