KOKTEYL ORGANİZASYONLARI

KOKTEYL ORGANİZASYONLARI

İkramlarla ve içeceklerle dolu bistro masanın etrafında misafirlerinizle keyifli sohbetlerin tadını çıkarabileceğiniz özel ve unutulmaz anlardır kokteyl organizasyonları. Tabi bu özel gün ve gecede her şeyin mükemmel ve eksiksiz olması gerekmektedir. Mekanın şıklığı ve görseli, servisin hızlı ve sorunsuz olması, ve en önemlisi olarak yiyecek ve içeceklerin kaliteli ve sağlıklı olması gerekmektedir. Metanagency olarak yapacağınız kokteyl organizasyonlarınız da sizler misafirlerinizle bu mutlu anın keyfini çıkartırken bizde arka planda ekibimizle birlikte, sizlere yardımcı olmak ve bu özel gününüzün sorunsuz ve mükemmel bir şekilde tamamlanması için elimizden gelenin en iyisini yapmak için hazırız.  Metanagency olarak açılış, davet, gala, nikah kokteyl, seminer, resepsiyon, ve düğün organizasyonlarınızı kokteyl organizasyonu kapsamında tasarlar ve gerekli tüm hizmetleri A-Z‘ye sağlarız.

Kokteyl organizasyon firması ararken cazip fiyatlı olana değil ekip – ekipman temizliği hijyen ve kalitenin düzgünlüğüne bakılmalıdır. Metanagency olarak bir çok  kokteyl organizasyonu yaparak %100 müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatlı politikamızda sizlerden hizmet etmek isteriz.

Açılış, nikah, düğün, toplantı ve benzeri etkinliklerinizi kokteyl organizasyon temasında planlamak istiyor ve bu şekilde gelen konuklarınızı ağırlamak istiyorsanız bir an önce menüden kokteyl süslemelerine kadar neler yaptırmak istediğinizi düşünün ve ona göre bu hizmetleri verebilecek bu sorumluluğu yerine getirebilecek bir kokteyl organizasyon firması ile anlaşın. Profesyonel ekibimiz menüden süslemeye kadar kokteyl konusunda uzmanlaşmış olup bu tip etkinliklerde tercih edilen firma konumuna gelmiştir.