ORGANİZASYONLAR

ORGANİZASYONLARDAN BEKLENENLER

Özel günlerinizde günler önceden hatta aylar önceden planlamalarınıza başlarsınız. Bu özel gün eğer size aitse yaşadığınız heycanın yanı sıra unutabileceğiniz çok ayrıntı olacaktır.
   Bu zamanlarınızda sizlere aylar önceden tüm ihtiyacınız olan ya da yapmak istediğiniz konseptin taslağını ayrıntılı bir şekilde hazırlamanızı önerebiliriz. Tabi bu ayrıntılar hakkında bilginizin yeterli olduğuna eminseniz. Konsepti oluştururken istediğiniz, oluşmasını hayal ettiğiniz tema hakkında hangi renkleri, hangi süslemeleri, hangi ürünleri ve hangi desenleri kullanacağınızı iyi konbin etmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz rengin konsepte ve modaya uygunluğu misafirlerinizinde gözünden kaçmayacaktır.
    Süsleme çeşitliliği çok fazladır. Birkaç bilinçli dokunuşlar bomboş bir alanı hayallerdeki gibi muhteşem bir hale getirebilirken aynı malzeme ile yapılan bilinçsiz süsleme çok güzel bir tabloyu siyaha boyayabilir. İstediğiniz konsepte uygun süsleme seçimini mutlaka bilen birilerine danışmanızı öneririz.
    İstekleriniz doğrultusunda mekanınızın en gerekli parçaları olan masa sandalye seçimi hem mekan hem de konseptle aynı ruhu barındırmalıdır. Özel gününüzün ortamı hazırlandığında bir bütün olarak baktığınızda aradaki uyum gerçek madana çok önemlidir. Tüm herşey uyumlu fakat tek bir içerik farklı olduğunda kimse geri kalan uyumlu kısıma değil orda olduğunu gösteren farklı içeriğe odaklanacaktır.
   Konsepte uygun desen seçimini ister kendiniz tasarlayabilir isterseniz kalıplaşmış bir şekilde de kullanabilirsiniz. Bir organizasyonda her şey bir zincir halinde ilerlemektedir. Öncelikle konsept belirlenir. Konsepte uygun mekan seçimi yapılır. Mekana ve konsepte uygun süslemeler seçilir. İsteğiniz doğrultusunda Organizasyon öncesi istediğiniz bir zaman diliminde seçimleriniz doğrultusunda demo kurulur. Bu şekilde hem eksiklikler daha net görülür hem de mekana uygun olup olmadığına karar verilir.
    Organizasyon için sizlerde farklı fikirlere sahip olabilirsiniz. Kendi düğününüzü kendiniz yapmak hiçbir yardım almak istemeyebilirsiniz. Fakat en önemli ayrıntıyı gözden kaçırmamanız gerekmektedir. Tekrarı olmayacak olan bu özel gününüzde mekana geldiğinizde göze batan eksiklerinizi gördüğünüzde  herşey  için oldukça geç kalınmış olacaktır.
  Organizasyon firmalarına baş vurarak hem zamandan tasarruf edecek hemde bu özel günlerinize çok daha rahat bir şekilde yaklaşıp atlatacaksınızdır. Bir çok kişi özel günlerine geldiklerinde yaşadıkları koşturmacadan dolayı ya o gün giyeceği kıyafetlerin içinde kayıp oluyor ya da hayatında tekrarı olmayacak olan o günden hiçbirşey anlamadan bitiriyor.
   Eğer gerçekten gün boyunca mutluluğunuzun devam etmesini istiyorsanız, özel gününüze kadar olan süreçte kafanızın rahat olmasını istiyorsanız ve belki yıllar süren bir hikayeniz olmasını istiyorsanız mutlaka bilen kişilerden destek almalısınız.