HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Metanagency, alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla dünya çapındaki trendleri yakından takip eden ve bunu müşterileriyle buluşturan bir “Dijital Ajans”dır. Sunduğu Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesini garantiler. Geliştirdiği dijital reklam ve pazarlama projelerini optimum maliyetlerle en efektif çözümler halinde sunan Metanagency, günümüzün vizyon sahibi markalarını geleceğe taşıyor.

İnternetin ve online pazarlama mecralarının gittikçe daha da öne çıktığı günümüzde, markaların bu kanallarda yer alması oldukça önem taşıyor. Bir bakıma, dış dünyadaki rekabet artık dijitalde devam ediyor. Bu mecralardaki rekabet ortamından geri kalmamak için profesyonel bir hizmet almak da zaruri hale gelmiş durumda. Tam da bu noktada öne çıkan Metanagency ile markalar online dünyadaki tüm işlerini tek kalemde halledebiliyor.

Vizyon ve misyonunu online bir strateji üzerine kurgulayan Metanagency, sağladığı entegre hizmetler ile, markaların tüm dijital ihtiyaçlarını karşılama amacını taşıyor. Bu inanç ve azimle başladığı yolda; firmalara, kurumsal kimlikleri doğrultusunda web sitesi tasarım ve sosyal medya yönetimi çözümlerini sunuyor. Online dünyadaki çetin rekabetin farkında olan Metanagency, dijital reklam ve pazarlama hizmetleriyle de; arama motoru reklamcılığı, sosyal medya, banner gibi uygulamalar geliştirerek müşterilerini bu yeni düzene güçlü bir şekilde adapte ediyor.