KURUMSAL

Metanagency, alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla dünya çapındaki trendleri yakından takip eden ve bunu müşterileriyle buluşturan bir “Dijital Ajans”dır. Sunduğu Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesini garantiler. Geliştirdiği dijital reklam ve pazarlama projelerini optimum maliyetlerle en efektif çözümler halinde sunan Metanagency, günümüzün vizyon sahibi markalarını geleceğe taşıyor.

Bunun yanı sıra Metanagency  alanında uzman ekibiyle birlikte organizasyon yönetimi ve takip sürecini de yönetmektedir. Bayi toplantıları, özel davetler, kurumsal etkinlikler, toplantılar, gala geceleri ve lansmanlar aradığınız her şey en ince detayına kadar özenle tasarlanıyor. Davetlileriniz son derece seçkin atmosferde ağırlanırken size de sadece işinize odaklanmak kalıyor.

Metanagency’nin kurumsallığa ve başarıya ulaşmasının temeli Müşterilerimizin projelerini kendi projemiz gibi görmeyi misyon olarak, Kaliteli hizmet politikası doğrultusunda hareket eden Profesyonel ekibiyle dijital dünyada ve organizasyon dünyasın da her zaman bir adım daha ileri gitmek ve müşterilerini de kendi ile birlikte ileriye taşımak. Müşteri memnuniyetinin yerini en ön sırada tutarak verdiği hizmetleri en verimli, kalıcı ve profesyonel şekilde gerçekleştirmeyi ise vizyon olarak kabul etmesindendir.