WEB TASARIM

Web Site Tasarımı ve Yazılımı

Kurumsal web sitesi, aynı zamanda şirketinizin ana profili olma özelliğini taşıyor. Kişiler, ilk olarak sizin web sitenize ulaşıyor ve şirketinizle ilgili ilk bilgiyi web sitenizden elde ediyorlar. Metanagency işte tam da bu noktada ipleri eline alıyor ve web sitenizin yazılımı, tasarımı, arama motorlarında üst sıralarda çıkması amacıyla SEO uyumlu içerikler yazılması, mobil uyumlu tasarım ve yazılımı konularında markanızı baştan yaratıyor. 

Doğru Yaklaşım

Metanagency işletmenizin vizyonunu ve misyonunu iyice özümseyerek ihtiyacınız olan kurumsal görünümü belirler ve içerikleri buna göre hazırlayarak size en uygun çözümü sunar.

Mobil Uyumlu (Responsive) Web Site Tasarımı

Metanagency olarak web sitenizin masaüstü, dizüstü ve mobil cihazlarda en iyi şekilde görünmesini sağlıyor, kurumunuzun renkleriyle oluşturduğumuz, size özel temanızla birlikte UX (kullanıcı deneyimi) süreçlerini izliyor ve kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkaran web siteleri tasarlıyoruz.

Responsive adı verilen mobil uyumluluk teknolojisi sayesinde potansiyel müşterilerinizin sitenizi mobil cihazlardan (cep telefonu, tablet) kolaylıkla inceleyebilmesini sağlıyoruz. 

Kullanıcı anlayan ve onun isteklerine cevap veren, karışık olmayan, amaca yönelik ve firmanızın dijital kartviziti olarak gururla kullanabileceğiniz web siteniz firmanızın bilinirliğini de en üst sıralara taşıyacak.

Arama Motorlarına Uyumlu

Metanagency olarak web sitenizin içeriğini özenle düzenliyor, sitenizi arama motorlarının öncelik verdiği kriterlere ve anahtar kelimelere göre ayarlıyoruz. SEO altyapılı yazılımımız ve SEO uyumlu içeriklerimizle web sitenizi arama motorlarında üste çıkarıyoruz. 

Genç, dinamik ve alanında uzman ekibimizle hem yazılım hem tasarım hem de içerik alanında fark yaratıyoruz.

Kolay Yönetim

Metanagency’ nin sunduğu kullanımı oldukça basit olan kontrol paneli ile internet sitenizin içeriğini kolayca değiştirip güncellemeleri hızlıca yapabilirsiniz. 

Doğru İletişim

Biz, sizin ne istediğinizi anlıyor ve isteklerinize uygun, sizi arama motorlarında en üst sıralara taşıyacak mobil ve SEO uyumlu web siteleri üretiyoruz. Bu süreçte sizinle her daim iletişimde kalıyor, gerekli değişiklik ve geliştirmeleri sizinle birlikte yürütüyoruz. 

Sizi anlayan, ne istediğinizi bilen ve sizi dinleyen ekibimizle firmanız için hayalini kurduğunuz web sitesini çok daha fazlasıyla birlikte sizin kullanımınıza sunuyoruz.